برگزاری دهمین جشن آینده سازان میهن اسلامی

در تاریخ 97/6/13 دهمین جشن آینده سازان میهن اسلامی با هدف تقدیر و تشویق دانش اموزان نمونه تحت پوشش بنیاد با حضور آقای رستمی مدیرعامل بنیاد برگزار گردید.

این مراسم از ساعت16:35 لغایت 18:30 در سالن اجتماعات بنیاد وفاق سبز با هدف تجلیل از دانش آموزان تلاشگر و موفق سال 96-97 با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط یکی از دانش آموزان برگزیده آغاز گردید . سپس آقای عزیزی معاونت اجتماعی درباره اقدامات این واحد، ضرورت تلاش و برنامه ریزی ، رشد آمار موفقیت های تحصیلی نسبت به سال قبل و ...سخنرانی نمودند.در ادامه کلیپی با موضوع عید غدیر پخش شد و بعد از آن متن ادبی تهیه شده توسط یکی ازدانش آموز گرامی دررابطه با آغاز سال تحصیلی ، رموز موفقیت و دعایی برای مدد از درگاه الهی قرائت شد.

در این بخش ، خانم مومنی موید ( سرپرست واحد مشاوره ) توضیحاتی پیرامون جوایز تعلق یافته به هر مقطع و علت تفاوت مبالغ اهدایی به مدعوین گرامی ارایه نمودند.در بخش اول اهدای جوایز ، کلیه دانش آموزان مقطع ابتدایی که تا تاریخ مشخص کارنامه های خود را تقدیم بنیاد کرده بودند و شرایط لازم برای دریافت جایزه را داشتند ( 55 نفر )برای اهدای جوایز دعوت شدند.

پس از اهدای جوایز ابتدایی ، کلیپی با موضوع آغاز تحصیلی پخش گردید

در بخش دوم اهدای جوایز مقطع متوسطه اول صورت گرفت (22 نفر).

سپس با اجرای مسابقه ای تمرکزی بین دو گروه 6 نفره از دختران و پسران عزیز ، به برندگان جوایز ویژه ای اهدا شد

حضار گرامی با کیک و آبمیوه پذیرایی شدند.

در نهایت با حضور مدیر عامل گرامی بنیاد جناب آقای رستمی،ضمن ارائه رهنمودهای لازم از سوی ایشان درجهت اجرای الگوی اسلامی دربین خانواده ها، جوایز مقطع متوسطه دوم (13 نفر)، دانشجویان(1 نفر) و 2 نفر از نخبگان ورزشی به ایشان تقدیم شد و با گرفتن عکس یادگاری ، این جشن به پایان رسید.