آرشیو اخبار

 • حضور دکتر محسن رضایی در مراسم آغازین فعالیت گروه های جهادی قرارگاه موج الحسین (ع) با رمز لبیک یا زهرا

  دکتر محسن رضایی در تاریخ 97/5/25 با سفر به استان خوزستان و حضور در روستای بردیه شهرستان سوسنگرد در جریان مجموعه فعالیت های اجرایی گروه جهادی توانمند سازی موج الحسین (ع) برای مبارزه با فقر و محرومیت و توانمند سازی خانواده های محروم منطقه قرار گرفت.

 • اعزام 5 گروه جهادی قرارگاه موج الحسین(ع) از محل هیئت موج الحسین (ع) به روستای بردیه

  اعزام 5 گروه جهادی قرارگاه موج الحسین(ع) از محل هیئت موج الحسین (ع) به روستای بردیه 40 نفر در قالب 5 کارگروه « کارگروه سلامت و درمان، کارگروه فرهنگی، کارگروه اجتماعی، کارگروه صندوق قرض الحسنه و کارگروه توانمندسازی» در تاریخ 24 مرداد 97 از محل هیئت موج الحسین(ع) بعد از شنیدن سخنرانی حاج حسین سازور رئیس شورای قرارگاه موج الحسین(ع)، حاج حسین الله کرم فرمانده قرارگاه و آقای رستمی مدیر اجرائی به روستای بردیه اعزام شدند.

 • دیدار مدیران بنیاد وفاق سبز علوی با مادر 4 شهید جوادنیا

  روز پنجشنبه مورخ 97/5/18 مدیران بنیاد وفاق سبز علوی با مادر 4 شهید جوادنیا دیدار داشته و ضمن تقدیر، (نشان وسع)که به عنوان نماد ولایت مداری، خدمت به محرومین و شهادت می باشد را از طریق موسسه فرهنگی قرارگاه جهادی وسع به این خانواده معزز تقدیم نمودند.

 • برگزاری اردوی جهادی در روستای بردیه

  قرارگاه جهاد توانمند سازی موج الحسین (ع) در نظر دارد اردوی جهادی با محوریت های : پزشکی ، مسکن ، اشتغال زایی ، اجتماعی و فرهنگی را در تاریخ 25الی26 مرداد ماه در روستای محروم بردیه برگزار کند.

 • بهسازی معابر و آسفالت روستای بردیه

  به همت قرارگاه جهاد توانمند سازی موج الحسین (ع) در تاریخ 97/5/16 بهسازی معابر، آسفالت و همچنین بررسی مسکن افراد نیازمند روستای بردیه انجام گرفت

 • برگزاری کلاس آموزشی و هنری نقطه کوبی برای تحت پوششین بنیاد

  در تاریخ 97/5/16 کلاس آموزشی و هنری برای تحت پوششین بنیاد برگزار گردید

 • دیدار آقای رستمی مدیرعامل بنیاد با آقای زارعی مدیرکل امور مالیاتی مرکز تهران

  در تاریخ 97/5/7 آقای رستمی مدیر عامل بنیاد با آقای زارعی مدیرکل امور مالیاتی مرکز تهران دیدار داشتند

 • برگزاری یازدهمین نشست شورای قرارگاه جهاد توانمندسازی موج الحسین (ع)

  در مورخ 97/5/6 یازدهمین نشست شورای قرارگاه جهاد توانمندسازی موج الحسین(ع) با موضوع بررسی مصوبات گذشته و پیگیری طرح های در حال اجرا در روستای بردیه برگزار گردید.

 • حضور مدیر عامل و معاونین بنیاد در شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه بمنظور جانمایی مدارس سیار در این منطقه

  در تاریخ 97/5/2 مدیر عامل و معاونین بنیاد در شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه بمنظور جانمایی مدارس سیار در این منطقه حضور پیدا کردند.

 • بازدید سردار شاهچراغی فرمانده سپاه سید الشهداء استان تهران و هیئت همراه از بنیاد

  در روز چهارشنبه مورخ 97/5/3 جناب آقای سردار شاهچراغی فرمانده سپاه سید الشهداء استان تهران و هیئت همراه به منظور کسب تجربه و تبادل فکری در خصوص محرومیت زدایی از محل بنیاد بازدید به عمل آورده و ابراز امیدواری کردند که بتوان با کمک این خیریه فعالیت های خوبی را در مناطق محروم حاشیه شهر تهران انجام داد.