F

پروژه احداث مدرسه ""وفاق سبز علوی""

سال 88 ، سرآغاز فعالیت ها و خدمات بنیاد دراستان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یکی از استان های مستعد ولی محروم کشورمان ، بوده است. در این سال ها خدمات عمرانی،معیشتی و فرهنگی بسیاری با حمایت های بی دریغ خیرین عزیز عرضه شده که می توان به احداث مشارکتی 392 واحد مسکونی ، پیشروی 80% در پروژه احداث مشارکتی 60 واحد مسکونی ،سفرهای زیارتی،ارسال ارزاق ،البسه و ... اشاره کرد.

از سال 1394 بنیاد تصمیم بر ورود به عرصه مدرسه سازی و اهتمام به این صدقه جاریه نمود. لذا در خرداد ماه سال 1394 کلنگ زنی دبستان وفاق سبز علوی با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، معاون استاندار و مدیر عامل بنیاد در روستای شرف آباد یاسوج صورت پذیرفت.

طبق برنامه زمانبندی یکساله اجرای پروژه ، اقدامات لازم صورت گرفت و گزارش مستمر پیشرفت پروژه به اطلاع حامیان و خیرین بنیاد می رسید. تا اینکه مطابق برنامه ، پروژه دبستان وفاق سبز علوی با کلیه امکانات در مرداد ماه 1395 به اتمام رسید و با حضور نماینده ولی فقیه در استان،مدیر کل آموزش و پرورش و سایر مسئولین افتتاح گردید.

مراحل احداث پروژه مدرسه وفاق سبز در قاب تصویر

F

حضور کارشناسی بنیاد در این عرصه خبر از خلأ زیاد در این زمینه در سایر روستاها و استان های محروم را می داد. بر این اساس جهت ایجاد مدارس سیار در مناطق صعب العبور و عشایری اقدام شد و در سال 1395 تعداد 2 مدرسه سیار تحویل استان کهگیلویه و بویراحمد گردید و ایجاد 5 مدرسه سیار نیز جزئی از برنامه سال 1396 در دستور کار قرار دارد.

F

در این راستا و با توجه به گسترش خدمات بنیاد به سایر مناطق محروم و ورود به استان چهار محال و بختیاری ، پروژه احداث دبستان وفاق سبز علوی در این استان پی ریزی شده و کلنگ آن در تاریخ 16/03/96 با حضور نماینده ولی فقیه در استان به زمین زده شد .

F

تمامی خدمات صورت گرفته و افتخارات کسب شده در مسیر خدمت رسانی تنها و تنها با یاری خداوند متعال و مساعدت و همراهی شما خیرین گرامی به انجام رسیده است. بنیاد نیز صمیمانه قدردان زحمات شما بزرگواران بوده و در پیمودن ادامه این مسیر ، دستان خیررسان شما عزیزان را به گرمی می فشارد.

کمک به تامین هزینه ساخت مدرسه
نام پروژه :دبستان وفاق سبز علوی و 5 مدرسه سیار
مبلغ مورد نیاز: 2میلیارد و 500 میلیو نومان
مبلغ تامین شده: 563,300 تومان
می خواهم کمک کنم