طرح نذر و صدقه کتاب

طرح نذر و صدقه کتاب باقرالعلوم (ع) در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورخ 74/02/18 در خصوص اهتمام و احیای موضوع صدقه کتاب و اهمیت آن ، با هدف ترویج صدقه کتاب و همچنین فرهنگ کتابخوانی با همکاری رسانه ملی خبرگزاری فارس و سایت عقیق ، در اردیبهشت ماه سال 1394 برای اقشار ضعیف جامعه ، افتتاح گردید .

بدینجهت هماهنگی های لازم با خیرین گرامی که قصد خیرات فرهنگی و اهدای کتاب دارند ، صورت گرفته و جهت جمع آوری رایگان کتاب ها اقدامات لازم صورت می پذیرد.سپس کتب دریافتی در مجموعه بنیاد از حیث موضوع،کیفیت و قیمت تفکیک شده و با بسته بندی های مناسب،آماده ارسال به مناطق و روستاهای محروم می شوند.لازم به ذکر است اطلاعات کتاب ها در نرم افزار مخصوص طرح نذر و صدقه کتاب باقرالعلوم (ع) جهت دسترسی سریع و کامل به اطلاعات کتاب های ارسالی ثبت می گردد.

تا کنون پس از گذشت حدود دو سال از آغاز طرح و پس از اعزام پنجمین محموله کتاب در اردیبهشت ماه 96،قریب به 70000 جلد از کتب و مجلات اهدایی خیرین به مناطق محروم استان کهگیلویه و بویر احمد جهت توزیع میان دانش آموزان، کتابخانه ها و مساجد ارسال شده است.

ان شاءالله با همت والای شما خیرین گرامی و در آینده ای نزدیک، این طرح به عنوان طرحی ملی سایر استان های محروم را نیز پوشش داده و در راستای رشد فرهنگی کشور عزیزمان ایران اسلامی خدمت می نماید.

شما نیکوکار گرامی می توانید با اهدای کتاب های مازاد و یا مطالعه شده خود و یا پرداخت هزینه خرید کتاب و امور جاری طرح نذر و صدقه کتاب ، یاری دهنده ما در ارائه خدمات فرهنگی به روستاهای کمتر توسعه یافته کشورمان باشید .

شرایط کتاب های اهدایی :

- کتاب ها دارای سلامت ظاهری باشند و از اهدای کتاب های پوسیده و مندرس خودداری نمایید .

- کتاب های درسی شامل کتاب های کمک آموزشی بوده که با توجه به تغییرات کتاب ها در سال های اخیر، تاریخ انتشار از سال 1392 به بعد باشد.

- کتاب ها با تمامی موضوعات عمومی ، مذهبی ، آموزشی و... مورد قبول می باشد .

انعقاد تفاهمنامه همکاری با خبرگزاری فارس، نهاد کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویر احمد و سایت عقیق

برگزاری اردوی جهادی نذر و صدقه کتاب-بهمن ماه 1394

نحوه ادای نذر:

شماره حساب جهت مشارکت در طرح :
394.110.55555550.1
نزد بانک پاسارگاد بنام طرح نذر و صدقه کتاب باقرالعلوم(ع)

شماره کارت مجازی بانک پاسارگاد :
5022291900057207

با صدقه کتاب های مازاد و یا مطالعه شده خود ما را در ارائه خدمات فرهنگی به مناطق محروم یاری نمایید.

شماره تماس: 88495121

می خواهم مشارکت داشته باشم

تعداد یازدید 6114